Kross Racing Team potwierdza swoją dominację

kross-racing-team

Jeżdżący na rowerach Kross zawodnicy fabrycznego teamu, stawali na podium podczas każdej z edycji, by ostatecznie potwierdzić swą dominację – zdobywając najbardziej upragniony tytuł drużynowego zwycięstwa w klasyfikacji generalnej dystansu GIGA.

To nie koniec wyróżnień. Zwycięstwo w klasyfikacji generalnej cyklu zapewnili sobie kolejno: Bogdan Czarnota (Giga M3), Michalina Ziółkowska (Giga K2), a także Mateusz Zoń (Mega M2). Ponadto Radek Rękawek zajął 2 miejsce na dystansie Giga w kategorii M3, a Jarosław Kleczaj miejsce 8 w kategorii M2.

kross-racing-team-ziolkowska2

Warto również wspomnieć, że podczas finału Bike Maratonu w Świeradowie Zdroju, który miał miejsce w sobotę 6 paźdzeirnika, Bogdan Czarnota i Mateusz Zoń odebrali także puchary za zwycięstwa w indywidualnej klasyfikacji generalnej w swych kategoriach wiekowych, odpowiednio Bogdan M3 na dystansie GIGA, a Mateusz M2 na dystansie MEGA. Bogdan Czarnota wygrał także klasyfikację generalną OPEN na dystansie GIGA za co otrzymał cenne nagrody.

Miniony sezon był bardzo udany dla zawodników Kross Racing Teamu. Zdobyte wyróżnienia indywidualne pokazują, że drużynowe pierwsze miejsce nie jest przypadkiem, lecz efektem ciężkiej pracy wszystkich zawodników. Z niecierpliwością czekamy na kolejny, miejmy nadzieję równie udany i pełen emocji, sezon.

informacja prasowa KROSS


komentarze

WiadomościWszystkie

  • Nowości od TYGU

    Żywieckia marka zaprezentowała najnowszą kolekcję. Znajdziecie w niej nowe wzory, produkty, a także materiały. Nowością na 2023 są...

    Więcej...

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl