Moc dwóch kółek - KIELCE BIKE-EXPO 2012

Impreza organizowana wraz z Polskim Stowarzyszeniem Rowerowym odbędzie się od 2 do 4 października 2012 w halach Targów Kielce. Wystawa poświęcona w pełni tematyce rowerowej, zyskała uznanie wielu organizacji branżowych. Targi Kielce Bike Expo lokowane są w gronie największych targowych imprez rowerowych w Europie. Oficjalnymi patronami wydarzenia są Europejska Unia Kolarska, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polski Komitet Olimpijski i Polski Związek Kolarski.

IMG_3246

Wystawę w roku ubiegłym odwiedziło blisko 5000 branżowych specjalistów - przedstawicieli ponad 1000 sklepów i hurtowni rowerowych z całej Polski oraz 11 krajów Europy. Tegoroczna edycja to ponad 400 najbardziej liczących się na rynku marek. W targach bierze udział liczna reprezentacja firm zagranicznych. Po raz pierwszy udział wezmą m.in. takie firmy jak: ACCS, ADVANCED SPORTS GmbH, AM GROUP PLUS , BRANDER, BÜCHEL, CREATIE BIKES, DERBY CYCLE WERKE, DIPARO POLSKA, EPS, HOTA OSTRAVA, KOMPERDELL SPORTARTIKEL GmbH, MIKA , MIRTEX-POLAND, Przedsiębiorstwo HN , ROMA, TOLEK, SOTIMA, SPORT - FRIEZEIT, THULE, WIT-POL-ROWERY, WygodnyRower.pl. Po raz kolejny na terenie targów powstanie specjalna strefa testowania rowerów elektrycznych i nietypowych, mrożące krew w żyłach ewolucje na rowerze zaprezentuje mistrz Krystian Herba. Wszystkich wystawców i gości zapraszamy do udziału w pokazach mody rowerowej, spotkaniach branżowych i szkoleniach technicznych. 

Wydarzeniem towarzyszącym tegorocznej edycji będzie ponadto Międzynarodowy konkurs “ZAPROJEKTUJ ROWER I POKAŻ GO ŚWIATU” organizowany w ramach programu DCK - LINK.
Celem konkursu jest stworzenie przez młodych i kreatywnych designerów projektów rowerów konkurencyjnych do modeli obecnie istniejących na rynku, stworzenie nowego rozwiązania technicznego, ukazanie nowego spojrzenia na tematykę rowerową. Konkurs skierowany jest przede wszystkim do studentów i absolwentów Akademii Sztuk Pięknych, Wzornictwa Przemysłowego, wyższych uczelni z kierunków projektowania, kierunków inżynierskich, projektantów prowadzących niezależną działalność oraz hobbystów zainteresowanych branżą.Współorganizatorem akcji jest Design Centrum Kielce. Prace można było nadsyłać do 31 sierpnia 2012 roku. Szczegółowy regulamin na www.targikielce.pl. 

Podczas targów na zwiedzających czeka wiele niespodzianek i promocji. Jedną z nich przygotował Pol-Sport, dystrybutor marki Pedros. Wszyscy z Was którzy przyniosą ze sobą oryginalną pustą butelkę po oleju Pedro’s, otrzymają darmowe uzupełnienie takim samym olejem, jaki do tej pory używaliście. Promocja dotyczy tylko uzupełniania oryginalnych butelek Pedros o pojemnościach do 120ml, każda osoba ma prawo do uzupełnienia maksymalnie do 2 różnych butelek.

Do zobaczenia w Kielcach od 2 do 4 października!


komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl