Maja Włoszczowska ambasadorem marki Spinning® w Polsce

spinning-logo

Program treningowy Spinning® został stworzony w 1987 roku przez sportowca Johnny’ego G. Ten jedyny w swoim rodzaju program zajęć grupowych na rowerach stacjonarnych, który notabene wywodzi się z kolarstwa górskiego, dzięki swojej specyfice jest od lat najpopularniejszym na świecie tego typu programem, wciąż zdobywającym rzesze kolejnych zadowolonych użytkowników. Widoczne efekty oraz satysfakcja z ćwiczeń są możliwe dzięki oryginalnemu połączeniu zajęć w grupie, wiedzy profesjonalnej kadry instruktorów oraz odpowiednio dobranej muzyce. Dzięki niemu nad swoją
kondycją mogą pracować osoby w każdym wieku i o różnej sprawności fizycznej.

Popularyzacja Spinning® w Polsce była możliwa dzięki wprowadzeniu go do oferty firmy Star Fitness S.A., która jest wyłącznym dystrybutorem programu w naszym kraju. Ponadto, jako jedyny posiada wyłączność na oferowanie urządzeń uznanej na świecie marki Star Trac, m.in. stacjonarnych rowerów Spinner® – jedynych dedykowanych i licencjonowanych przez Spinning®.

Maja Włoszczowska, która zostaje twarzą kampanii popularyzującej Spinning® w Polsce, idealnie wpisuje się w filozofię marki. Nasza najbardziej utytułowana zawodniczka kolarstwa górskiego, może pochwalić się wieloma prestiżowymi osiągnięciami. Do najważniejszych z nich należą: zdobycie srebrnego medalu podczas igrzysk olimpijskich w Pekinie w 2008 roku, złotego medalu mistrzostw świata w wyścigu elity MTB w 2010 roku oraz w maratonie MTB w 2009 roku oraz wielokrotnego mistrzostwa i wicemistrzostwa Europy oraz Polski w cross-country. Maja ma 29 lat i jest absolwentką Politechniki Wrocławskiej.


komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl