Ogólnopolski Piknik Rowerowy – Medicycling MTB CUP!

Medicycling MTB Cup to wydarzenie współorganizowane przez Okręgową Izbę Lekarską w Łodzi oraz Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Celem wspólnych działań jest nie tylko stworzenie możliwości rywalizacji entuzjastom kolarstwa górskiego, ale przede wszystkim promocja zdrowia i aktywnego wypoczynku.

 

W ramach imprezy odbędą się:

- wyścigi w kolarstwie górskim (XC) dla młodzieży i dorosłych (w tym także klasyfikacja Mistrzostw Polski Medyków oraz Akademickich Mistrzostw Województwa Łódzkiego)

- kolarstwo górskie dla kolarzy, którzy traktują rower bardziej rekreacyjnie (klasyfikacja FUN)

- niesamowicie ciekawy rajd przygodowy (<13 r.ż) i warsztaty plastyczne dla dzieci

- bezpłatne badania, prezentacje i szkolenia medyczne (m.in. akcja profilaktyczno-informacyjna dot. boreliozy „W kleszczach kleszczy” prowadzona przez łódzki oddział Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny – IFMSA)

Wszystko to odbędzie się przy aromacie grillowanych potraw i w atmosferze rodzinnego pikniku.

Medicycling_MTBCup_2012 

Dla startujących dzieci i dorosłych bogate pakiety startowe oraz bardzo wartościowe nagrody! M.in. wycieczki do Chorwacji ufundowane przez Biuro Podróży Gandalf Travel, zegarek GPS Garmin’a od sklepu garmin.lodz.pl, bony zakupowe od sklepu Cubik – autoryzowanego przedstawiciela firmy Thule.

Ciekawą nagrodą jest także voucher na pakiet badań wydolnościowych w najnowocześniejszym w Europie Laboratorium Ruchu i Wydolności Człowieka – Dynamo Lab Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Nie trzeba być najszybszym, żeby wygrać, wiele z nagród będzie można wylosować w loterii! Wystarczy wrzucić swój numer startowy po zakończonym wyścigu/rajdzie!

Zapraszamy serdecznie! Trasa wyścigu otwarta od godz. 9.00, startujemy o 10!

DSC_1735 

mtbcup.medicycling.eu

facebook.com/medicycling 


komentarze

WiadomościWszystkie

  • BMC Roadmachine w nowej odsłonie

    Szwajcarska marka BMC przedstawiła odnowione rowery szosowe Roadmachine. Jak tłumaczy producent, w modelach tej serii endurance udoskonalono wiele...

    Więcej...

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • 34-300 Żywiec, Folwark 21/25
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl