Wspólna akcja velonews.pl i gomola trans airco dla bikepure

Wszak są to te cechy, które czynią sport pięknym i które przyciągają młodzież do jego uprawiania, oraz kibiców na trasy, stadiony czy też do hal, by zagrzewać zawodników do walki. Uczciwej walki.Pragniemy dołożyć swoją maleńką cegiełkę do zwalczania dopingu i wszelkiej nieuczciwości, tak w kolarstwie, jak i w innych dyscyplinach sportowych.

Grupa Kolarska Gomola Trans AircoLoveBikes oraz Velonews.pl identyfikują się z ideą szerzoną przez bikepure.org – wspieramy czysty i uczciwy sport. Chcemy, by przesłanie Bike Pure trafiło do jak największej liczby osób. Jesteśmy przekonani, że Wy także jesteście fair, jeździcie uczciwie i szerokim łukiem omijacie niedozwolony doping. Jeśli tak jest i identyfikujecie się z ideą czystego sportu, przyłączcie się do nas.

Ale na wstępie kilka słów o tym, czym jest bikepure.org. Jest to organizacja, założona w 2008 roku, działająca non profit, która promuje czyste kolarstwo. Utrzymując się z datków, sprzedaży akcesoriów z logo bikepure.org oraz umów sponsorskich, propaguje czysty sport, edukuje młodych adeptów kolarstwa, a od 2011 roku część przychodów przekazuje organizacjom, które prowadzą badania nad walką z dopingiem.

Mamy dla Was akcesoria bikepure.org. - silikonowe opaski na rękę oraz aluminiowe podkładki pod mostek (wyprodukowane przez firmę Token). Będziemy je sprzedawać za symboliczną kwotę 10zł, zebrane w ten sposób pieniądze w całości przekażemy na konto organizacji. Sprzedaż będzie prowadzona w namiocie teamowym Gomola Trans Airco / Centrum – Synergia (łatwo nas znajdziecie – to tam gdzie chętnie przychodzicie na masaże). Gadżety będzie można nabyć przed, w trakcie oraz po wyścigu edycji Powerade Garmin MTB Maraton. Początek akcji już 15 kwietnia, w Murowanej Goślinie. Chcemy, by do akcji przyłączyło się ja najwięcej osób – będziemy sprzedawać po jednym gadżecie na osobę. Za przekazane pieniądze otrzymamy od bikepure.org kolejne partie opasek i podkładek, które będziemy dla Was mieli na następnych edycjach Powerade.

Organizacja Bike Pure zainicjowała kilka tygodni temu kampanię Podnieś ręce dla pięknego, uczciwego sportu – weźmy udział w tej akcji. W geście poparcia, przed startem każdego dystansu, na sygnał spikera – podnieśmy ręce do góry.
Nie bądźcie obojętni. Pokażcie, że jesteście fair, przyłączcie się.

 

bp_handsupposter_a4_polish_lr

komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl