Panaracer Comet czy Soar - oto jest pytanie

Okazuje się, że nasz rodzimy dystrybutor z Gliwic ma nie lada zagwozdkę. Pamiętacie niusa o trzech nowych oponach od Panaracera? No właśnie....Często gęsto proste pomysły są lepsze niż te wszystkie statystyki i marketingowe sztuczki, dlatego Velo jak mało, która firma postanowiła za naszą radą odwołać się do Waszej mądrości! 

Gliwickiemu osiołkowi w żłoby dano dwa modele od Panasa: Comet i Soar. Oba kapcie występują w przyrodzie w wersji zwijanej i drutowej, czyli dla każdego coś miłego. Takie też będą zamówione na polski rynek. Problem pozostaje jeden, który Wy byście chętniej widzieli na waszych obręczach biorąc pod uwagę specyfikę naszego pięknego kraju i stylu jazdy, który uprawiacie. Zastanówcie się dobrze - Velo czeka na wasze zdanie!

Dla przypomnienia:

Comet - guma przeznaczona rónież na suche trasy, przygotowane szlaki: najlepiej szutry i bite drogi. Bardzo gęsty niski bieżnik zapewnia niskie opory toczenia, bardzo dobre przyspieszenie oraz trakcję. Bieżnik przypomina ten z konkurencyjnej Kendy SB8. Kto zna ten model, na pewno polubi nową Kometę. Choć uwielbia raczej suche warunki, to na wilgotnej trasie 29 calowy Comet z pewnością też da sobie radę, ale nie wybaczy błędów jadącego. Nowa  wyścigowa opona dostępna będzie w wersji zwijanej ( 60TPI) z aramidowym rantem, oraz ekonomicznej (30 TPI) - z tradycyjnym stalowym drutem. Waga realna, potwierdzona przez producenta w rozmiarze 29 x 2.1": 600g zwijka i 730g drut. 

 

comet-29er


Soar -  posiada charakterystyczny bieżnik, zdecydowanie agresywniejszy na tle reszty, który powinień sprawdzić się na rozmaitych trasach XC, gdzie nie brak korzeni, wilgotnej trawy, luźnego piasku i łatwiejszych utwardzonych odcinków. Niezbyt wysoki kierunkowy bieżnik w połączeniu z obłym profilem umożliwia komfortowe rozpędzenie się i nie wywołuje zawału serca w trakcie jazdy po zróżnicowanym terenie. Opona dostępna będzie w rozmiarze 29 x 2.2, i ponownie w dwóch wersjach: zwijanej (kewlar 60TPI, 560g) i zwykłej (drut, 30TPI, 690g).

soar-29er


Velo wycenia oba modele wyjątkowo przyjemnie, ale na razie nie możemy zdradzić tej akurat informacji.  Zapraszamy do składania komentarzy, pisania mejli, głosowania w sondzie na stronie team29er.pl oraz na fejzbukowych fanpejdżach Team29er.pl i velonews.pl

To naprawdę jedna z niewielu okazji, gdy możecie wpłynąć na finalną ofertę dystrybutora. To nie jest ściema, więc do roboty!!
MAMY CAŁE DWA TYGODNIE NA PODJĘCIE DEZYCJI!


komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl