Nowości w kolekcji Eschlera na sezon 2012

Kolekcja powstała z myślą o przyszłorocznych Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. Przy tworzeniu nowych materiałów, Eschler wspólpracował z najlepszymi sportowymi markami, wiądącymi dostawcami technologii i międzynarodowymi stowarzyszeniemi sportowymi.

W nowej kolekcji Eschler skupia się głównie na takich dyscyplinach olimpijskich jak kolarstwo górskie, szosowe, triatlon i pływanie.
Wśród nowych materiałów na szczególną uwagę zasługują nowe, trwałe tkaniny, wodoodporne, które powstały z wykorzystaniem technologii plazmowej. To nowe rozwiązanie jest przyjazne dla środowiska, nie zawiera fluorocarbonu i osiąga fantastyczne wyniki jeśli chodzi o trwałość. Dzięki tej nowej technologii, firma potwierdza swój status bycia jedną z najbardziej innowacyjnych wśród producentów tkanin przeznaczonych dla sportowców.
Zobaczmy cztery nowe materiały prezentowane na targach Eurobike.

Flash - teksturowany dla szybkości

907

Gdy liczy się szybkość, Eschler prezentuje dzianiny dopracowane do najdrobniejszego szczegółu. Badania w tunelu powietrznym ETH w Zurychu wykazały, że specjalna struktura zmniejsza opory powietrza do 10% w porównaniu do gładkich powierzchni (zakres prędkości: 35-75 km / h). W związku z tym producent postanowił rozszerzyć swoją kolekcję o aerodynamiczny dwuwarstwowy materiał "Flash" z kompresją oraz - na życzenie - z udziałem włókien węglowych i / lub  technologią coldblack ®.

Energear - mineralna matryca dla dodatkowej energii

908

Pionierska dzianina Eschlera dodająca energii: marka wykorzystuje Energear ™, wysoko innowacyjną technologię opracowaną przez szwajcarskiego Schoellera. Tkaniny posiadają specjalnie opracowaną matrycę mineralną, która odbija promieniowanie podczerwone z ciała z powrotem do użytkownika. Proces ten wspomaga krążenie i zwiększa poziom tlenu we krwi, zwiększając wydajność i niższy poziom zakwaszenia.

Skinliner: lekka ochrona przed warunkami atmosferycznymi

909

Ultralekki, elastyczny 2,5-warstwowy laminat Skinliner gwarantuje pełną ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Miękka, delikatna zewnętrzna warstwa jest laminowana na elastycznej, wodo-i wiatroszczelnej membranie PU, która oferuje fantastyczną oddychalność i dostępna jest w różnych strukturach. Skinliner może być noszony bezpośrednio na skórę, bez żadnych dodatkowych podszewek.

Ceramic Printing: komfortowy i twardy jak diament

912

Eschler jest znany rownież jako specjalista drukowaniu ceramiką tkanin, które zapewniają doskonałą synergię wysokiego komfortu noszenia i odporności na zużycie mechaniczne. Powłoki na bazie poliuretanu z  twardymi jak diament cząstkami ceramicznymi, drukowane są w sześciokąty, skłądające się z małych kropek. Dzięki temu można zachować miękkość i dużej elastyczności. Rozwiązanie to jest przyjazne dla środowiska i całkowicie wolne od rozpuszczalników.

 


komentarze

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl