ŁACIATE Mazury MTB - Doliną DrwęcyW sezonie 2024 w ramach ŁACIATE Mazury MTB odbędzie się aż 10 emocjonujących wyścigów zorganizowanych w najatrakcyjniejszych mazurskich miejscowościach. Centra turystycznych miast znów staną się areną zmagań setek kolarzy z Polski i z zagranicy. Centrum Mikołajek, Park Rogera Goemaer’a w Giżycku, tereny rekreacyjne w Iławie, Plaża Miejscka w Rynie  to tylko jedne z wielu lokalizacji, które odwiedzimy w ramach ŁACIATE Mazury MTB 2024. 

ŁACIATE Mazury MTB to nie tylko wymagające trasy dla doświadczonych kolarzy startujących w wyścigach PRO, Expert i Hobby. Organizatorzy przygotowali także trasę FUN, dedykowaną początkującym rowerzystom. Udział w tej rywalizacji to świetna zabawa oraz okazja do poznania ciekawych tras rowerowych. Trasy wszystkich wyścigów wytyczono tak, by przebiegały przez najatrakcyjniejsze tereny leśne, przygotowywane są specjalne ścieżki rowerowe typu singletrack poprowadzone wzdłuż stromych brzegów mazurskich jezior. Prowadzona jest Klasyfikacja Generalna Indywidualna i Drużynowa.   

Nie zapomniano także o najmłodszych, którzy będą mogli wziąć udział w dwóch wyścigach: ŁACIATE JUNIOR RACE – Liga Szkółek Kolarskich oraz Cariboo Kids Race. Liga Szkółek Kolarskich to wyścig dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat. Wyścig dedykowany jest dla wszystkich małych rowerzystów.

Cariboo Kids Race to wyścigi dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat. Rywalizacja odbywa się na rowerkach biegowych Cariboo na specjalnie przygotowanym torze. Organizator zapewnia rowerki i akcesoria.    

Udział w obu wyścigach jest bezpłatny, wystarczy zgłosić chęć uczestnictwa poprzez wypełnienie formularza zgłoszeń w formie elektronicznej lub pisemnej na stronie organizatora lub na miejscu w miasteczku wyścigu. Wyścigi dla dzieci dopasowane ,zostały odpowiednio do grup wiekowych:

Podobne wydarzenia

komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl