W miniony weekend odbył się przedostatni w tym roku Powerade Suzuki MTB Marathon. Co dość rzadkie w tegorocznych edycjach dopisała pogoda.
Wczoraj odbyły się po raz 15-ty Mistrzostwa Rudy Śląskiej w Kolarstwie Górskim.
To już ostatni moment na to, żeby wziąć udział w naszym konkursie.
Już w najbliższą niedzielę 11 września 2011, odbędą się XV Otwarte Mistrzostwa Rudy Śląskiej w Kolarstwie Górskim.
Ponad 2700 uczestników z 33 krajów, trzy wymagające trasy, kolarskie miasteczko wypełnione wystawcami oraz bogaty program wydarzeń sportowych i...