Evoc Bike Travel Bag XL - pokrowiec w rozmiarze XXL

W odpowiedzi na stale rosnący rynek rowerów typu fatbike oraz tych wyposażonych w opony w standardzie "plus" niemiecka marka Evoc zaprezentowała nową walizkę do przewożenia "nieco szerszych" rowerów. Model Bike Travel Bag XL jest pierwszą na świecie walizką przeznaczoną do przewożenia rowerów w standardzie "plus". 

Niezależnie czy wybierasz się na Alaskę czy też do Kazachstanu nowa walizka pomieści każdy rower o odległości pomiędzy środkami piast do 125cm. Walizka wyposażona jest w zewnętrze kieszenie na koła, które pomieszczą koła w rozmiarze 26" z oponami do 4,8" oraz koła w rozmiarze 29" z oponami do 3,5".

System wewnętrznego mocowania Variable Frame Fixation Equipment (VAFFE) zapewnia pewne zamocowanie roweru wewnątrz torby, a dodatkowe panele wykonane z twardej pianki zapewnią ochronę takich newralgicznych miejsc jak golenie widelca czy kierownicę.

Dzięki doskonałemu umieszczeniu środka ciężkości podnoszenie oraz transportowanie walizki nawet z najcięższym rowerem w środku nie nastręcza zbytnich problemów oraz nie wymaga nad ludzkiego wysiłku. Rower w walizce transportujemy stosunkowo rzadko. Co z czasem pomiędzy wyjazdami, kiedy trzeba walizkę upchnąć gdzieś w przestrzeni naszego mieszkania? Marka Evoc pomyślała i o tym aspekcie. Walizkę możemy dzięki dodatkowym zamkom błyskawicznym skompresować do rozmiaru 143 x 42 x 28cm. Taki pakunek daje się już z powodzeniem upchnąć chociażby za szafę lub pod łóżko.

Specyfikacja:

 • pojemność: 320l
 • wymiary: 143 x 42 x 84cm
 • waga: 9600g
 • dostępne kolory: oliwkowy
 • Cena: 475.00€

Dystrybutorem marki Evoc na Polskę jest firma Yota sp. z o.o. ( http://yota.com.pl ).


o autorze

Szymon Barczyk

komentarze

WiadomościWszystkie

 • W kwietniu Wielkopolski Klasyk MTB

  W sobotę 28 kwietnia już po raz 5. zapraszamy do Obornik na DT4YOU MTB Maraton Oborniki, określany jako Wielkopolski Klasyk. Jak podkreślają...

  Więcej...

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
 • 34-300 Żywiec, Folwark 21/25
 • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl